Download

Programy Antywirusowe 


Firewall


Monitoring Komputera 


Programy antyspyware 


Programy antyspamowe 


Pakiety zabezpieczające 


Ochrona prywatności


Szczepionki antywirusowe 


Szyfrowanie danych


Antydialery 


Sklep

Kup oprogramowanie

Avast, NOD32, Kaspersky, ArcaVir
Ostatnio dodane
Norton 360™ w ...
Hijackthis 2.0.4
Microsoft Security E...
McAfee PL
BitDefender Antiviru...
Panda Antivirus Pro ...
mks_vir 9.0 Build 583
Norton AntiVirus 201...
Avast Free Antivirus...
ComboFix(Combo Fix)
Sygate Personal Fir...
Sunbelt Personal Fir...
SafeCryptor 1.5
F-Secure Internet Se...
Panda Global Protect...
Norton Internet Secu...
Comodo Internet Secu...
Spamfighter
MailWasher Free 6.5.2
TrueCrypt 6.3
Spamihilator 0.9.9.44
Malwarebytes Anti-Ma...
IObit Security 360 1.30
Spyware Doctor 2010
Spybot - Search & De...
Koala AntyDialer 1.1
OsMonitor Monitoring...
Free Key Logger
Ashampoo FireWall Fr...
Vista Firewall Contr...
Outpost Firewall Pro...
ZoneAlarm 9.1
Avast Home Edition -...
Avira AntiVir Perso...
AVG Anti-Virus Free ...
Advanced System Clea...
ALPass 2.8 PL
Advanced System Clea...
Advanced Hide Folde...
CCleaner 2.21.940
Simple Machine Prote...
Szczepionki 1.011.05...
Narzędzie do usuwani...
Kaspersky Virus Remo...
Ad-Aware 2007 Free 7...
Spyware Doctor®...
PC Tools Firewall Pl...
G DATA AntiVirus + F...
CA Anti-Virus 2009
Kaspersky Anti-Virus...
Czy warto płacić 300 PLN za antywirus?
Ceny za antywirusy są bardzo a to bardzo drogie, jednak szkody jakie mogą one narobić są o wiele większe. Poprzez wykradanie poważnych informacji z naszych komputerów, po niszczenie naszego systemu od zewnątrz w raz z całą jego zawartością. Większość antywirusów, nie jest tak aktywna. Zdarza się jednak, że złapiemy po prostu przysłowiowego POTWORA. Wtedy pozostaje nam się jedynie skierować do specjalisty, który potrafi naprawić błąd i odzyskać to co zostało wykasowane z naszego PC. Takich fachowców w naszych czasach, jest niestety niewielu...Dodane przez domanu dnia June 28 2010 22:21:41 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2032 Czytań Drukuj
Co wybrać?
Wielu ludzi podczas zakupu komputera, nie wie jaki system do ochrony wybrać. Większość PC, mają dodawane systemy antywirusem. Wszystko poprzez współprace, jaką podejmują z producentami antywirusowymi. Dzięki czemu, nie musimy dodatkowo zakupywać drogich antywirusów. Jednak większość z tych antywirusów, nie spełnia nawet w 50% procentach swojego funkcjonowania. Najskuteczniejszym antywirusem z wielu rankingów komputerowych, jest Kaspersky. Jego działania przewidywane są w 96% skuteczności. Pozostałe antywirusy nie przekraczają nawet 90%, tak jak zrobił to właśnie Kasperky.
Dodane przez domanu dnia June 28 2010 22:21:12 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1961 Czytań Drukuj
Uwaga – to przestępstwo.
Pisanie wirusów to nie przestępstwo, jednak jeśli działamy na szkodę innych użytkowników. Liczymy się wtedy, z własną odpowiedzialnością. Wirusy potrafią narobić wiele szkód, do tego bardzo szybko się rozpowszechniają. Gdybyśmy nawet wypuścili prosty antywirus, wykradający dane czy kasujący ikony z pulpitu. Dostaniem zarzut włamania, oraz zainfekowania naszego komputera. Grożą za to wysokie grzywny, oraz kary więzienia. Jak widać, to nie są przelewki i należy o tym pamiętać – że zwykły żart, może obrócić się w przestępstwo.
Dodane przez domanu dnia June 28 2010 22:20:56 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1742 Czytań Drukuj
Proste wirusy
Nie od dziś wiemy, że wirusy sieją zgrozę w sieci. Wiemy też doskonale, jak bardzo groźne potrafią być wirusy. Jednak najgroźniejsze są właśnie te proste wirusy, które większość z nas jest w stanie napisać i podpiąć pod system – niechcianego kolegi czy koleżanki. Takie proste wirusy, można napisać samemu. Większość lekcji do napisania wirusów, są udostępniane w sieci. Wystarczy skorzystać z youtube.com – gdzie znajdziecie, nie tylko opis. Bo na youtube.com, znajdziecie cały pokazowy filmik od początku do końca jak napisać wirusa.
Dodane przez domanu dnia June 28 2010 22:20:11 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1740 Czytań Drukuj
Antywirusy
Od kiedy pojawiły się komputery, pojawiły się wirusy – zagrażające naszym systemom. Programiści, piszący programy bardzo łatwo potrafią napisać prostego wirusa. Po co to robią? Czynników jest wiele, jednak z ustaleń jakie zostały przeprowadzane to aż 35% wirusów jest robionych na zlecenie. Tak, by firmy produkujące antywirusy miały rynek zbytu. Pozostały procent to hackerzy, lamerzy oraz znudzeni ludzie szukający chodź trochę wrażeń. Tak wygląda świat antywirusów i ich funkcjonowania na naszym świecie.
Dodane przez domanu dnia June 28 2010 22:19:46 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1797 Czytań Drukuj
Coś dziwnego dzieje się z moim PC?
Problem złego funkcjonowania PC wiąże się z wadliwym systemem, lub pozyskaniem jakiegoś robactwa. Mowa jest oczywiście o wirusach, które bardzo często dostają się na PC poprzez korzystanie z internetu. W tym wypadku nie pozostaje nam nic innego jak sprawdzić nasz komputer, używając przykładowego antywirusa online jak Kaspersky czy MKS. Jeśli te antywirusy nie znajdą i nie zlikwidują naszego problemu, musimy szukać go w głębi naszego systemu. Bez odpowiedniej wiedzy, zalecamy skorzystanie z usług specjalisty w swoim mieście.
Dodane przez domanu dnia June 28 2010 22:19:07 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1831 Czytań Drukuj
Złapałem wirusa, co zrobić?
Ludzie bardzo często, gdy dzieje się coś nieoczekiwanego i niewytłumaczalnego z ich komputerami, po prostu przeinstalują windowsa. Jest to błędne podejście do zaistniałej sytuacji, bo w takich momentach używa się specjalistycznego oprogramowania. Do tego oprogramowania zalicza się antywirusy lub odrobiacze. Te 2 wersje oprogramowania są ogólnodostępne w sieci za darmo. Więc nie powinniśmy mieć problemów, ze znalezieniem właśnie takie oprogramowania w sieci google – największej wyszukiwarki na świecie.
Dodane przez domanu dnia June 28 2010 22:18:23 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2067 Czytań Drukuj
Czy antywirus, będzie skuteczny w 100%?
To pytanie stawiają sobie przede wszystkim użytkownicy komputerów. Odpowiedź jest prosta, bo nigdy takiej pewności nie osiągniemy. Codziennie powstają nowe wirusy, które są wręcz rozsyłane po sieci by infekowały nasze PC czy LAPTOPY. Najlepszą metodą by uchronić się przed takimi atakami, to po prostu skuteczny i aktualizujący automatycznie bazę wirusową antywirus. Dodatkowo proponujemy skorzystanie z jakiś odrobiaczy. Typu AdAware czy SpyBot. Są one darmowe w korzystaniu, tak więc bezpośrednio, możemy je pobrać na stronie producenta.
Dodane przez domanu dnia June 28 2010 22:17:18 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1749 Czytań Drukuj
Jaki antywirus online
Wielu ludzi zastanawia się, jaki skaner najlepiej używać online do wyszukiwania i neutralizacji wirusów na dysku twardym. Najlepiej jest skorzystać z 2-3 antywirusów, by mieć po prostu pewność wykrycia wszystkich robaków znajdujących się na naszym dysku twardym. Polecanymi antywirusami przez pisma komputerowe są przede wszystkim MKS Online czy Karpersky online. Są one zdecydowanie najbardziej popularnymi i zachwalanymi antywirusami na naszym rynku. Wszystko za zasługą swojej skuteczności, jaką posiadają.
Dodane przez domanu dnia June 28 2010 22:15:56 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2012 Czytań Drukuj
MKS online
Od początku powstania oprogramowania antywirusowego w sieci, powstały antywirusy online. MKS nie jest jedynym antywirusem na polskim rynku, który wykonuje skanowanie komputera bez jego instalacji na dysku twardym. Wszystkie czynności są wykonywane online, do których zapotrzebowany jest internet. W sieci jest wiele takich antywirusów, jednak MKS Vir cieszy się najlepszą sławą antywirusową online w sieci internetowej. Dzięki niemu bez ograniczeń i bezpłatnie, można korzystać z tego skanera online.
Dodane przez domanu dnia June 28 2010 22:15:04 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2333 Czytań Drukuj
Wirusy na przenośnych nośnikach danych groźne
Firma zajmująca się oprogramowaniem antywirusowym - ESET, donosi iż według statystka jednym z najczyściej spotykanych przyczyn zakażenia komputera jest nieostrożne posługiwanie się przenośnymi urządzeniami magazynujący typu PenDrive.

Ostatnio głównym zagrożeniem w sieci jest seria trojanów wykradających loginy i hasła do popularnych gier sieciowych, specjaliści ds. bezpieczeństwa firmy ESET zwracają uwagę na zagrożenie znajdującej się na drugim miejscu jest to bowiem INF/Autorun, atakujące dzięki plikom autostartu nośników danych.
Problem można rozwiązać raz na zawsze w dziale artykuły znajduje się odpowiedni odnośnik
Dodane przez domanu dnia June 23 2010 00:02:04 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1533 Czytań Drukuj
Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
Top Lista

http://www.programyantywirusowe.net/ico/avg.jpg1.AVG Anti-Virus PL
http://www.programyantywirusowe.net/ico/avast.jpg2.Avast Free PL
http://www.programyantywirusowe.net/ico/avira.jpg3.Avira AntiVir
http://www.programyantywirusowe.net/ico/adw.jpg4.Ad-Aware
http://www.programyantywirusowe.net/ico/kaspersky.jpg5.Kaspersky
 

Reklama
Ostatnio dodane newsy
Czy warto płacić 300 PLN za antywirus?
Co wybrać?
Uwaga – to przestępstwo.
Proste wirusy
Antywirusy
Coś dziwnego dzieje się z moim PC?
Złapałem wirusa, co zrobić?
Czy antywirus, będzie skuteczny w 100%?
Jaki antywirus online
MKS online
Partnerzy
Komputery , Pobierz nowe gry , Real Madryt
ooooooooooo